Červenec 2011

A teď vážně, končím! :(

9. července 2011 v 18:46 | Nicolettka |  Blog a moje kecy
Joo, já vím, že jsem slíbila, že budu pokračovat, ale tady prostě nemužu.. Jsem tady už od roku 2008 a tolik se toho za tu dobu stalo a tenhle blog šel se mnou. Mám s ním spojených tolik vzpomínek. A chci začít znova, protože teď se i v mým osobním životě stalo něco, co mě nutí začínat znova.. A v září budu zas začínat NAPROSTO znova, s novou školou, městem, lidma.. A chtěla bych ukončit tenhle blog, protože.. tady už dál nemůžu. Nemluvě o tom, že ty povídky jsou šílený, starý a fuj! :D Budu si psát dál a budu to dávat na svůj nový blog, a odteď už trochu vážnějc a líp.. Přece jenom tohle všechno jsem začala ve svých 12 :D
Tenhle blog zažil moje pubetální já a chci aby ten další byl už trochu normálnější, klidnější, serióznější, lepší... :)
Dracomalfoy.blog.cz jsem si založila asi rok po tom, co jsem si přečetla Harryho, a hodně povídek tady na internetu. Vlastně jsem se totálně zamilovala do Draca a do páru Draco/Hermiona a chtěla psát šíleně romantický povídky o nich s happyendem :D A jak jsem stárla.. prostě se to změnilo, začala jsem číst stmívání, ale stejně ve mě žádný knížky nezanechaly tolik jako Harry, možná proto,že jsem fakt byla ještě malá holka s bujnou fantazíí a spoustou času..a tak jsem si pořád říkala, že se k tomu vrátím a budu psát dál.. ani jednu kapitolovku jsem nedokončila a mezi jednorázovkama se najdou maximálně dvě slušný.. jedniný co se mi líbí jsou moje drabbles! xD opět vývoj mé puberty!
Achjo, nejradši bych do tohodle článku psala dál a dál, ale vím, že už to prostě nejde, půjdu dál, na jinej blog.. s jinejma povídkama- ale určitě na téma Harry, toho se fakt nevzdám :) Doufám, že vy kteří jste sem chodili, a občas se podíváte jestli tady není náhodou něco novýho, jste si to tady užili a aspoň se pobavili mýma výtvorama :D.. TAk joo..
Tímhle se tady loučím.. a.. ahoj :(
Stěhuju se na : www.koukalo.blog.cz
Pa.. ♥
chch