Září 2010

Po dlouhé době...

28. září 2010 v 18:12 | Nicolettka |  Blog a moje kecy
Ahoj. Já vím, byla to dost dlouhá doba, co?
Každopádně, jestli tady někdo bude a přečte si to.. budu to považovat za zázrak. Snad se někdo najde.
Chtěla bych vám tady napsat pár novinek týkajících se tohodle blogu.
Rozepisuju novou povídku, ale nedám ji sem dřív dokud nebude úplně hotová, protože nehci ,aby skončila jako tyhle ostatní rozepsané povídky, které asi nejspíš už nedokončím, a tím jsem se dostala k dalšímu. Rozohdla jsem se, že některé povídky z tohodle blogu smažu-jenom kapitolovky- protože je dost hodně možný, že už je nedopíšu. KDyby jo, což by byl zázrak, tak je sem samozřejmě zase dám. Ale pochybuju. 
Jak jsem napsala už předtím. Začínám znovu. Bude to hrozně pomalý, protože tenhle rok budu fělat přijímačky a musím se fakt učit. Ale vždycky kydž budu mít čas, tak si u sebe napíšu další kapitolu k nové povídce. 
A teď něco o ní. Bude to samozřejmě o HP, možná to bude podobný jako moje předešlé povídky, ještě pořádně nevím, teprve jsme ji začala. Můj problém je, že v hlavě ji mám skvěle naplánovanou, ale na papír to moc nejde. Budu se snažit. Bude to z pohledu Hermiony. Bude to samozřejmě i o Dracovi... Bude to zajímavý.. a asi to nebude happyend ale to ještě neviim..
Tak.. Jinak budu se vám ozývat, čas od času určitě jo. Za týden jedu na 14 dní pryč, tak tady bude zase mrtvo. Ale pak se vážně budu snažit. Tohel je můj poslední pokus dokopat se k blogování. Když to nevyjde tak rušim.. :(
Mějte se.
chch