2.kapča

20. března 2010 v 14:39 | Nicolettka |  Nedělej si naděje-pro GaBrIeLQu
Takže jsem se pokusila udělat pokr. k další povídce ... snad se vám to bude líbit. .. :))) v pokr. článku.Po tom co jsem ve zděšení vyslechl můj úkol, jsem se přemýstil domů, abych si sbalil. Nachvíli jsem přemýšlel o tom. jak bych se z toho mohl vyvlíknout. Náhlé zmizení, vražda, nemoc, nemocní rodiče. Výřilo mi hlavou mnoho představ, ale nebyl jsem takový srab, abych do toho nešel, navíc s holkou, s kterou bych si měl od čtvrtého ročníku vyřídit účty. Zlomila mi nos, ale já jsem ji i tak nepráskl madame Pomfreyové. Ani nevím proč. Tehdy jsem pro ni měl nejspíš slabost. Teď je to jiný. Jestli toho chcípáka Weasleyho nenajdeme, jakože to určitě nenajdeme, tak bych se jí trochu pomstít mohl a ne jenom za ten ročník ale taky za tu její histerickou scénu, kterou předvedla na ministerstvu. No, možná jsem byl taky trochu histerickej. Dobře byl jsem jako utrženej ze řetězu, ale ona si začala.Nejdřív mi řekla srabe a ja ji šmejdko a potom už ani newím jak jsme si začali vyčítat ty minulé léta.

Trochu jse zatřepal hlavou a vrátil se do přítomnosti. Jedním mávnutím hůlky jsem sbalil do kufru všechno potřebné a zmenšil ho tak, aby se mi vešel do kaspy. Potom jsem musel jít říct rodičům že se tu měsíc neobjevím. Matka zase zareaogovala přehnaně.

,,Ach Draco, ty budeš pracovat s tou mudlovskou holkou? To se mi nelíbí. Ani tvému otci se to nelíbí. Musíš si dávat pozor, hlavně si dávej pozor, protože ta Grangerová může být nebezpečná, pamatuji si, jak jsi přišel se zlomeným nosem, škola ti ho ani nedokázala opravit. Ach, slib mi, že se budeš opatrovat." Tyhle řečičky vážně miluju. Raději jsem nic neříkal. Je vážně dost možné, že dostanu do nosu znova. Tentokrát ale ne kvůli nadávkám.
,,Cisso, je přece skvělé, že se Draco vzdálí. Budeme mít na sebe více času a já jsem přemýšlel o"
,,Dobře, takže..za měsíc čau." Raději jsem ho přerušil. Když mi bylo patnáct a byly Vánoce, opil se tak, že mi popisoval každou podrobnost jejich sexuálního života. Dělalo se mi z toho blbě. Radši jsem se přemístil zpět na ministerstvo. Měl jsem ještě čas, tak jsem si sedl a čekal. A přemýšlel jsem, jaký to tam asi bude. V Americe jsme s rodiči byli hodněkrát, ale za jinými účely. V tu dobu jsem zrovna chodil s Pansy, která byla zničená z toho, že odjíždím. Myslel jsem si , že ji miluju, ale pak mi to přišlo jako kdyby mě někdo vypustil z klece. Jako bych mohl dýchat a tak když jsem se vrátil, žekl jsem, že to nemá cenu. Začala chodit s Goylem, myslela si, že mě to naštvě, ale já jsem se bavil. Byla to jeho první holka, jak sexuálně, tak po všech stránkách. Rád jsem pomohl kamarádovi. Ona to byla totiž i jeho poslední holka. No...

Do dveří vlítla Grangerová, celá rudá. Tázavě jsem nadzvedl obočí.
,,Myslela jsem , že to nestihnu.", řekla . Byla trochu nervózní, ale to jí slušelo. Vzpomněl jsem si na školu, kde měla vždycky až do čtvrtého ročníku vlasy neskutečně rozježené. Teď je měla dlouhé do půlky zad a vlnité. Slušelo jí to a sakra jak. Začal jsem o ní přemýšlet trošku jinak, než jindy. Potom jsem se celých deset minut , než se rozzářilo přenášedlo vrťel. Jo, chlapi to mají težký. Už jenom pouhý myšlenky-sakra Malfoyi uklidni se a chyť to přenášedlo! Musel jse se v duchu okřiknout. Možná jsem se zbláznil.

,,Grangerová! Au! To bolí!" Přistání nebylo moc růžový. Vlastně vůbec ne.
,,Malfoyi? Co mě to sakra tlačí do břicha?"Nemusel dlouho přemýšlet. Ona se mi směje! Sakra, Malfoyi ovládej se!
Moc to nejde.
Půjde to, přece nechceš, aby tě hned považovala , za sexuálního maniaka!
Fajn.

Hotel byl nádhernej. Brumbál to samozřejmě nemohl zařídit jinak než s manželskou postelí. Jak neobvyklé u něj. Blázen jeden starej. Grangerová vypadala, že si myslí totéž, ale ani necekla.
Po (pro mě) dlouhé noci, při které se na mně ta ženská válela každej pět minut jinak, jsme se dohodli, že si napíšem, všechny kouzelnické hospody, které tady jsou. Nemělo jich být moc, něco málo přes deset. Nejdřív je všechny obejdeme, jestli tam toho zrzavce někdo neviděl. Jinak jsme spolu vlastně vůbec nemluvili a asi to bylo lepší , protože zmasakrovat tenhle hotel by mi bylo líto .

V první hospodě ,,U švába" (mimochodem, fakt tam ty švábi byli), jsme o něm nenašli žádný informace. I na Weasleyho ti byl dost velkej pajzl. Zabralo nám dost času , než jsme ji našli. Dnes jsme měli jít do další. Jméno se ani neobtěžovali napsat.
,,Hele Malfoyi, já nevím.." , začala nervózně. To byla fakt psina. Grangerová si radši sáhla pro hůlku. Nojo, ženská poprvé v hospodě, vlastně podruhý.

,,Copak Grangerová? Ty se snad bojíš?" Říkal jsem to dost provokativně, aby jsme se dostali aspoň dovnitř. Myslel jsem, že lidi z Nebelvíru jsou stateční, ale právě teď bych to trošku prohodil se Zmijozelem. Naštvaně se na mě podívala a vešla. Uvnitř byl cítit alkohol a mně se trochu zvedl žaludek. Jak tam Grangerová odhodlaně vešla, zase se odhodlaně zastavila a nechala mě jít prvního. Moc se mi do toho nechtělo, ale ve světě už to chodí tak, že chlap má být ten statečnější. Nebyl jsem si jistý, jestli jsem právě teď statečnější než ona. Byl jsem v hodně pajzlech a hospodách, ale žádná se nevyrovnala týhle. Z lidí, který tady seděli byl cítit strach. A- ohnivá whiskey. Trošku jsem se v duchu zašklebil, možná i doopravdy. je ti jenom pitomá hospoda! A tak jsem opravdu šel kousek před Grangerovou k chlapíkovi, kterej stál za něčím, čemu by se dalo říkat bar. Měřil si nác pohledem, který byl až trochu vtipnej. Nafouklý tváře a nos jak bambuli, jedno obočí pozdvižený.

,,Dobrý den." Chtěl jsem aspoň začít zdvořile. On ale asi nejspíš ne.
,,Hmf." Tak to byl jeho pozdrav. Fajn.
,,Jsme b-"
,,Rone?", zašeptala Hermiona dost hlasitě. Ono asi ani zašeptnání nebylo, spíš něco sípavýho. Každopádně se asi zbláznila. Šla k nějakýmu chlapíkovi, kterej měl rudý vlasy, do obličeje jsme mu teda neviděl, ale určitě bych neřekl, že to je Weasley. Poklepala mu na rameno. Vymrštil najednou z ničeho nic a otočil se čelem k nám. Tak tohle Weasley určitě nebyl, leda by měl v obou ušních dirkách naušnice a sklony k něčemu takovýmu nejspíš neměl.
,,Oh-j-já se omlouvám. S někým jsem si vás spletla."
Začala couvat zpátky ke mně. To se mi nelíbilo, protože pokud pujde ke mně ona ten chlapsem pujde taky a já se do toho budu muset míchat taky.
,,To ale vůůbec nevadí slečno." , řekl a klidně se posadil. Nechápal jsem to, ale byl jsem za to rád. Jí se nejspíš ulevilo tak jako mně.
,,Ale jestli hledáte Rona Weasleyho, slečno Grangerová, tak ten tady nikdy nebyl, to vám odpřísáhnu i pod veritasérem."
,,Uh-jak-jak víte.. ja se jmenuji?"
,,Měla byste jít a vemte s sebou i Malfoye, tady není místo pro vás." , řekl a bylo jasné že víc už neřekne.
Oba jsem moc rádi poslechli a odešli. Venku to bylo jako úplně v jiném světě. Taky že vlastně bylo.
,,Myslíš, že mluvil pravdu?", ptala se a já nevěděl co mám odpovědět.
,,Nevím. to zjistíme ,až projdeme ostatní hospody."
,,Jo." , řekla a pořád se tvářila zmateně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 petr petr | Web | 20. března 2010 v 14:45 | Reagovat

Ahoj pekny blocek

2 Nicoolka Nicoolka | Web | 20. března 2010 v 17:21 | Reagovat

děkuju :)

3 GaBrIeLQa GaBrIeLQa | 21. března 2010 v 16:26 | Reagovat

S.U.P.E.R.!.!.!.!.!.

4 saya14 saya14 | E-mail | 21. března 2010 v 19:58 | Reagovat

vybornee :-D rychlo dalej :-D

5 NIcoolka NIcoolka | Web | 21. března 2010 v 20:02 | Reagovat

Děkuju,jsem ráda že sem aspoň někdo chodí :)

6 Black Star Black Star | E-mail | Web | 28. března 2010 v 18:36 | Reagovat

Ak máte radi fanfikcie o Harrym Potterovi tak kliknite na moju stránku www.dark-memories-of-stories.blog.cz  kde nejaké nájdete. Prípadne môžeme spriateliť blogy. Black Star :P

7 Ajkiss Ajkiss | Web | 29. března 2010 v 17:33 | Reagovat

wow :D co jí to asi mohlo tlačit do břicha...xD :D

8 Nicoolka Nicoolka | 30. března 2010 v 20:13 | Reagovat

:D :D... nj , taky jednou mě něco napadlo :D

9 Ajkiss Ajkiss | Web | 31. března 2010 v 15:05 | Reagovat

no a byl to dobrý nápad :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
chch