Prázdná místnost

6. října 2009 v 17:22 | Nicolettka |  Jednorázovky
Achuj, dávám vám se jednorázovku, prosím, ohodnoťte komentama a napište jestli má zkončit happyednem nebo ne oki? Mám vymylšený oba konce a oba jsou pěkný.. Snad se vám to bude líbit. Omlouvám se za chyby , psala jsem to teď. Tak paa moje lásky :-* :) Máte to v pokr. článku


Zjistila jsem, že je můj pán tak chladný, krutý, zlý-nevěděla jsem proč... Nechal mne nahlédnout do svého nitra, duše. To, co jse viděla- nedokážu to popsat. Je místnost, bez oken bez dveří, chladná, studená, tmavá, nic nikde nevidíte, nemůžete se dostat ven..
Takhle jsem se cítila já. Byla jse vyděšená jeho prázdnotou,hledala jsem kousek citu, třebaže i nenávisti-nic.

Nedokázala jsem přijít, co se mému pánovi stalo, co to bylo, co ho změnilo. Byl někdy hodný, s růžovými tvářemi a vlídnýma očima? Ano, určitě ano, nikdo se nenarodí takto. Ani děti z těch nejhorších kouzelnických rodin, ani ti s tou nejčistší krví.
Chtěla jsem to zjistit, co ho tak změnilo? Musela jsem být opatrná, měl mne nejradši, ale jak jsem mohla vědět, že po mé položené otázce nevytáhne svou hůlku a nezabije mne. Muselo to být citlivé téma. Pro mne by tohle nebylo též snadné, byla jsem citlivý člově na smrtijedku, ale to věděl jen on.

Jednoho večera, kdy jsme zrovna zabili tu mudlovskou šmejdku Grangerovou-Potterovu manželku- i s dětmi, byl velice potěšený, dosahovali jsme vítězství.
Přišla jsem do jeho místnosti, nečekal mne a tak se samozřejmě zeptal co chci. Nikdy jsem se nebála vyslovit před ním otázku, vždy jsem byla otevřená, teď bohužel to pro mne byl velice těžké.
Rozvážně a pomalu jsem mu ji položila.

Chvíli mlčel a díval se na mne velice pronikavě, kvůli lžím nebo podvodu. Znala jsem ten pohled a milovala h. Teď jsem se bála. Vytáhl hůlku, byla jsem připravená i na plán B, smrt. Čekala jsem ji každou vteřinou. Zavřela jsem oči , ale najdenou se mi v hlavě objevil-děj? Bylo to jako kdybych se dívala na něčí vzpomínky, ano tak mi to přišlo.

Viděla jsem pár, zamilovaný pár, v nějakém domě, bylo tam i spoustu dětí. Mnoho pokojů , žádný náznak kouzlení. Děj chvíli přerušila vzpomínka na obrovský dům s nápisem dětský domov, potom to pokračovalo.

Ach ano, už jsem věděla, můj pán mi chce odpovědět na otázku. V tom mládíkovi, který si svou slečnu vedl do některé místnosti- nejspíš jeho pokoj. Byla nádherná- černovláska, vlasy se jí vlnily až po pás- řekla bych, že by se mohla shodovat se mnou v jejím věku.

Byli tak zamilovaní, tak oddaní sobě. Ona ho nejspíš naprosto zbožňovala, byla velice upřímná. Láska jí z očí div že neodkapávala. On, zato velice promýšlel co řekne jak. Zamilován? NIkdy bych neřekla , že uvidím takhle zamilovaného kluka. Jeho život se promítal kousek po kousku, byl to kouzelník a přemýšlel o tom, že jí řekne , kdo je. Ale bál se, špatné reakce. Vypadal každým dnem každou jejich zchůzkou utrápenější, jenomže vždy , když byl s ní se to všechno změnilo od bodu mrazu na padesát stupňů.Vždy když s ní mluvil dotýkal se jí, koukal na ní, vypadal spokojeněji.

Jednou o Vánocích, spolu šli k ní domů- její rodiče byli u známých. Byla to rychlovka , ale jemu se to líbilo, netrvalo to ani 15 minut. A hned další měsíc se rozhodl, že jí to řekne, miloval ji víc než svůj život.

Nikdy by nečekal její reakci. Byla na něj krutá, zlá dokonce mu jichi pár vlepila. Nakonec na něj jen plivla a šla-dlouho ji neviděl. Pořád ji neovladatelně miloval. Taková muka co zažil po nocích. Pláč- nezkrotný smutek. Pád až na to nejhlubši dno. Nikdy se z toho nedostal. Slíbila mu lásku, nechápal proč ho zradila- nic takového od ní neznal a pak ji viděl se jeho kamarádem, kamarádem, který ho ještě utěšoval. Rána pod pás. Nedostal se z toho. Pořád se mu o ní zdá, pořád pro ni pláče, nedokáže si představit nikoho lepšího než ona, nikdy by nikoho jiného nechtěl. Ona pro něj pořád znamená celý život. Vždy-vždy by ji vzal zpět bez ohledů na to co mu udělala. Nikdy by neodmítnul.
Nikdy v životě jsem neviděla tolik slz, tolik bolesti, už jeho obličej vypovídal o tom , že se trápí, ne, že je mučen, tou nejhorší bolestí, horší než Crucio, než smrt. Ale on hodlal trpět dál, miloval ji.

A potom to zmizelo. Zjistila jsem, že mám mokré tváře-od slz. Rozplakala jsem se. Trpěla. Trpěla s ním. Zanaříkala jsem. Zvedla jsem k němu oči a ztuhla překvapením.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 _TeRuUnKa_/wŠaK Ty WííÍš O kOhO jdEe xD/ _TeRuUnKa_/wŠaK Ty WííÍš O kOhO jdEe xD/ | Web | 6. října 2009 v 17:38 | Reagovat

jUuJ...mNo Je To UBA BoBaSTIckÝý..:))*..Fak sUpEr ZlAToOo...:-*..:))..Mno A Já NWm JAk by TO mOhlO SkOnčÍíT..oNO To ZáLEží na TObĚ...aLE HlAwNě Tak jaK Se ti TO LÍbÍí WÍíC..:-*

2 Ajkiss Ajkiss | Web | 6. října 2009 v 19:00 | Reagovat

prostě to jak je to skwělé se nedá popsat slovy!:) jak to skončí je jen na tobě :D

3 NiCoOlK@ NiCoOlK@ | Web | 7. října 2009 v 16:10 | Reagovat

Díky :).. Když ja newim jak to má skončiit.. :)..

4 Ketty .. Ketty .. | 7. října 2009 v 18:15 | Reagovat

Mno juu krása :) .. Mno já nwm možnáá by to mohlo sknčit spííš štastněji .. Já sem spíš na ty happyendy :) ..

5 Elis Elis | 10. října 2009 v 7:25 | Reagovat

Ta jednorázovka je úžasná a mocinky se těším na ten konec...pokud máš napsaný oba, tk je sem dej oba:D:D:D

6 gooseberry gooseberry | 16. října 2009 v 15:36 | Reagovat

Ahoj máš moc hezkej blog. mrkněte se na tuhle stánku http://kvej.weiner.cz/ jsou tam povídky na téma harryho pottera třeba vás to bude bavit. Sorry za reklamu.

7 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 4. července 2010 v 11:20 | Reagovat

JJ moc krásné, já už nevím, co psát a nechci se opakovat, takže takhle.
Plně souhlasím s Elis. Napiš je dvakrát. Jednou Happyend, jednou Sedend. Každý si přečte, co chce. Mě se tahle povídka moc líbí a líbí se mi i tvé další povídky. Také jsem si všimla, že máš takové Jednorázovko-Bellinkovské období. V posledních asi třech povídkách byla zrovna Bella.
Takže radu jsem dala a doufám, že si jí vezmeš k srdci. Až to dopíšeš, tak mi pls písni na blog, moc ráda si to dočtu ´:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
chch