Říjen 2009

Brigáda?

30. října 2009 v 17:30 | Nicolettka |  Blog a moje kecy
Achoj, nevíte někdo o brigádě v Trutnově? Teď před Vánocema potřebuju moc moc keše, dokonce jsme koukala na net , ale tam je velkej prd.
Napadlo mě ještě skočit do Hypernovi na letáky, snad to vyjde. Jinak s další kapčou to je slibný, už ji mám napsanou, ale zdá se mi, že to tam vubec neni popsaný, tak ji ještě vylepšim, páč je to fakt hodně slabej odvárek z toho, co jsem psala minule, holt nemám pokaždý svůj den... No, to je asi vše, přeju hezkej wýkend, já tady nebudu, jedu s mummy a s bráchou na Moravu na dušičky a že se vážně těšim na ty moraváky, kterři jako vždycky budou žvástat něco o tom, že sem zase toolik vyrostla.. no nic, nejspíš je to u všech stejný :)... Mějte se :-*, kapču tady budete mít příští týden :)

Ahoj, máte se?

28. října 2009 v 15:33 | Nicolettka |  Blog a moje kecy
Čauky, když už vám nemůžu napsat nějaký pokráčko nebo jsem s píš lína , tak aspoň dávám vědět , že zatim žiju.. Škola - děs běs , furt z něčeho píšem a můj sen dostat se na jazykovku s dvěma dvojkama na vízo se vzdaluje.. Však ono to nějak dopadne, teď přes prázky se budu učit , tak snad něco doženu :)..
A co vy a škola? Doufám že lepší než u mě.. Budu se snažit do pondělka něco napsat, chce se mi to jo, jenomže ono se vždycky najde něco jinýho na práci, teď budu hlídat malýho synovce, takže to nepůjde je moc divokej :)..
Achjoo, mám takovou tu pochmurnou náladu zamračenýho počasí, kdy bych se nejradši zachumlala do peřiny a spala a spala.. nebo takhle jsem to dělávala, než pro mě začal t velký části fungovat pc.. Jee to zní jako bych byla závislák co? :D Nwm třeba jo třeba ne to je věc názoru.. Moje mámi si myslí že jo, já ji pořád přesvědčuju, že kdybych měla něco lepšího na práci , tak určitě nesedím jenom u compu. Pak slyším přednášku o tom , že mám na práci učení , atd. atd....
Jejky fakt sorry že vám tohle všechno cpu do hlavy,, ale máte smůlu, mě to prostě baví :)

Tááák tohle by mohlolo bejt všechno ne?Asi jo :).. Tak se mějte hezky , páá :-*

OMluva!

25. října 2009 v 12:36 | Nicolettka |  Blog a moje kecy
Ahoj, koukala jsem na 13. kapču a říkala i že začátek je nějakej divnej, jak jsem to semka dávala z flashky asi se mi kousek někde zatoulal , takže vám to tam teď opravím.. Fakt sorry :( :)

13.kapitola- nic nebude dokonalý

22. října 2009 v 20:41 | Nicolettka |  Pro tebe se změním
No, ja už jsem newěděla co psát. Tak jsem prostě něco sesmolila. Od kapitole ke kapitole je to pořád zamotanější, teda spoň pro mě. Doufám, že vás to ješně nepřestává bavit.. Snad ne no.. Kdyžtak řekněte já se pokusím to změnit, kdyby se vám nelíbil děj nebo styl jakým to píšu nebo kdyby se vám to četlo rpostě nějak blbě.. Prosím k týhle kapitole si pusťte písničku od Rihanny- take a bow , možná Riri neposloucháte ale tahle písnička stojí za to .. Díky za komentáře k předešlý kapče a i když jste nesplnili limit tak vám sem dávám tohle. Asi ty limity přestanu dávat, když ke každý kapče budu mít trochu okomentováno. Nelíbí semi představa, že si to někdo přečte a nennapíše koment, protože to mě brzí v pokračování další kapči.. No, pěkný počteníčko

Už mám 13. kapču

22. října 2009 v 17:36 | Nicolettka |  Blog a moje kecy
Už ji mám a je to u mě asi nejpovedenější kapča týhle powídky, je dokonce delší než minula kapitolka, chcete ji semka?

Dosáhla jsem svýho :)

18. října 2009 v 10:00 | Nicolettka |  Blog a moje kecy
Takže vážení, Marry se rozhodla svůj blog nerušit- díky mně samozřejmě. Jinak nwm co bych vám k tomu ještě dodala jestli jste četli můj předešlej článek víte o co jde a když si přečtete článek který hlásá, že se blog prozatím neruší, pochopíte to ještě líp. Jinak vám semka dám ten diplík , kterej jsem od ní dostala za 200. komentář? Asi jo.. Tak zatím pp

Té fotky vpravo se nevšímejte, byla to momentka.. ty sou vždycky nejhorší :D

Čtěte, všichni, povinné!

17. října 2009 v 20:54 | Nicolettka |  Blog a moje kecy
Tohodle si pozorně všímejte a čtěte všeci prosím! Je to moji friend, teh best friend Marry , který asi nejspíš překočilo. Ne Marry nekoukej se takhle na ten monitor, budu tě tady pomlouvat ať chceš nebo ne! Tohle twoje rozhodnutí se mi totiž vůbec nelíbí a už dlouho jsme neudělali nějakou věc čistě po mým, pá vždycky to je nečestnej boj- musim ti kupovat hromadu sojových tyčinek!

Stručně.. no ono to asi tručně nebude, psala jsem ti už koment sice na blog, ale tohle třeba bude učnikovat víc, uwidíme.
Aby i ostatní věděli o co jde. měli byste se kouknout na blog: www.scene1girl1.blog.cz tam máte odpověď, naše drahá Marry totiž chce blog zrušit! A to se mi prostě nelíbí. Jo jasně někdo sí říká, snad je to její věc, může si s tím blogem dělat co chce, ale když ten blog je založenej na mých citových stránkách. Pamatuju si třeba na ten článek jak si pro mě udělala , abych se nenudila nebo si mi tam dala Chrise Browna i když nefakčí ... nebo si mi udělala dva diplíky a bude ještě jeden, za 200. komentář. Doufám, že se ho někdy dočká, spraví to pár sojových tyčinek.
Ten blog je užasnej a já vím, že když už ho nebudeš mít ty, možná tam třeba začnou přibývat články, ale už tam nebude majitelkou Mája a to je můj problém. Ty si říkáš, předám to dál a bude to stejný, ale věř tomu že nebude. Třeba to holka bude mít víc Sbéček a větší návštěvnost, ale nikdo tam nebude chodit kvůli tomu , aby si přečetl ty tvoje střeštěný nápady, budou tam chodit jen kvůli tomu aby napsali koment a to z povinnosti! Vždyť tohle už není blogování! Nikdo si to nebude číst protože to bude skopčený z jinýho blogu a nebude to z tvý hlavy a to maj všichni nejradši! Psát komentáře bez toho aniž bych si prohlídla článek a psala ho jen z povinnosti, je prostě blbost. Blog je o tom, že čteme to , co se nám líbí a taky to okomentujeme. O tom je tvůj blog doposavaď, ale jestli ty to předáš někomu takovýmu, komu na to nezáleží, pak to skončí.
A já byćh byla moc ráda, kdyby si mi udělala radost. (už mi nemusíš nic dávat k svátku)

Už tě nebudu prosit, napsala jsem to hodněkrát do komentáře, ale byla byh ráda kdyby sis to vzala k srdci a pochopila mě. Mohla by jsi na blog dát třeba tu tvoji povídku, kterou nezveřejnujes, chces bejt prece žurnalistka, tohle je první krok.. promiň druhej, první je tvoje .. žvanivost? :D

Tak, tohle bych měla za sebou...
Jsem zase o něco volnější.. Snad mě ve škole nezmláttíš. Byla bych moc ráda , kdyby ti kteří tohle četli a mají na to podobný názor, napsali svůj názor na www.scene1girl1.blog.cz . Prosím!

Díky za to že to čtete. Zatím :-*


Toto- ona :D Není to dítě dokonalost?

12.kapitola- pláž

16. října 2009 v 21:14 | Nicolettka |  Pro tebe se změním
Takže jsem se nad vámi slitovala a dala jsem vám tu kapču semka dřív, příště už ale budu koukat na ty komenty :).. Jinak doufám že se vám to bude líbit, zase se omlouvám za ty chyby...Máte to v pokr. článku.
Limit je 25 komentů

Prázdná místnost

6. října 2009 v 17:22 | Nicolettka |  Jednorázovky
Achuj, dávám vám se jednorázovku, prosím, ohodnoťte komentama a napište jestli má zkončit happyednem nebo ne oki? Mám vymylšený oba konce a oba jsou pěkný.. Snad se vám to bude líbit. Omlouvám se za chyby , psala jsem to teď. Tak paa moje lásky :-* :) Máte to v pokr. článku

ČaUky!

6. října 2009 v 16:39 | Nicolettka |  Blog a moje kecy
Ahojda, japak se všeci máte? U mě to celkem jde.. No, nová kapča k ptsz je rozepsaná do týdne by tu měla být.
Jinak se omlouvám, že nepřidávám články tak často , alemůj problém je škola, to za prvé ( i když samozřejmě je to z větší časti vymluva-jsem líná jako veš), a pak mám hodně aktivit, kam jsem se přihlásila.. Tenis , kde mi to po 5ti letech naproste nejde pak ještě jednu aktivitku. Jestli chci jít na ten jazykáč tak mě mamka chce dokopat na Frájinu nebo Španělštinu- proč ne? Jazyky jsou potřeba, kromě češtiny samozřejmě..

Jináč , co teďkon děláte? Já se cpu zmraženýma jahodama a jsem na FaceBooku- asi jsem zavislá jinak to nejde.

Možná pro vás připravím bleskovku, aby to tady trochu zase žilo.. Hmm.., teď jsem si vzpomněla, že nemáte vlastně splněnej ten limit komentářů... A zase mi tam něko píše pod desetzi nickama!!! Tak si na to dávejte pozor..

No nic , já zase letím, budu se muset učit.. ještě newim přesně co, ale to je fuk.. Tak zatim zlatíčka pá :-*
chch