Titulek

26. srpna 2009 v 21:17 | Nicolettka |  Jednorázovky
Achojky. Je tady po dlouhé době nějaká jednorázovka.Na PTSZ si musíte ještě párdní počkat , ale už jí skoro mám , heč :D Tak si to hezky přečtěte :-*





Někdy si vlastně říkáte proč žijete a potom si zase slibujete , že budete žít jen pro to jedno , pro co byste třeba položili i život.Myslíte na to , pořád se tak vidíte a přejete si být té bolístce pořád na blízku. Někdy to ale nevýjde.Někdy vás to zraní a proto je to bolístka. Ano , je myšlena láska. Když potom vidíte toho dotyčkého s někým jiným. Jak se s ním směje jako kdysi s vámi nebo dokonce pokládá lichoky jako tehdy vám , znovu vám to zlomí srdce.

Mysleli jste si , že to prostě už je za vámi , ale když ho znovu spatříte , jeho úsměv,oči, vůni toho dotyčného a jeho celého , propadáte se někam do temna. Někam , kde to nekončí. Znovu ležíte s kapesníčkem a plyšákem pod peřinou a litujete se . Někdo to řeší jinak. Alkoholem , drogami , sebepožkozováním , vybíjením si vzteku na jiných. Je ještě hodně způsobů , jak se litovat.

Říkáte si proč zrovna vy , proč vám to udělal , když vy jemu jste nic neprovedli. Třeba zrovna v tom středním litovacím stádiu vám zazvoní zvonek u dveří a vy zadoufáte a přejete si , aby to byl on. Potom co vám pošťák dává leták do sexshopu, se zklamaně vracíte s promočeným týden starým kapesníčkem do postele ke svému jedinému příteli plyšákovi, který vám nejvíc rozumí.

Když přijde do pokoje jeden z vašich rodičů , aby vás trochu politovali a potom vám dali kázání , že byste se mohli trochu učit do školy, začnete po nich házet všechno co máte po ruce , včetně plyšáka dokud nevypadnou . Teď už nemáte nikoho , kdo by vám pomohl , protože i plyšák už se s vámi nebaví za to , že ste ho mrskli po rodičích.

A v tom nejhorším stádiu , kdy si nevíte rady za vámi přijde kamarád , který vám řekne , že ztratil ponožku a to je mnohem horší. Opět po nich začnete házet všechno možné , všetně mokrého kapesníčku. A opět jste ztratili vše , dokonce i mokrý kapesníček. Je vám hrozně. Když vás konečně rodiče donutí něco sníst , začne vám chutnat jídlo víc než kdy předtím a pokračujete v tom. Ládujete všechno možné co je po ruce a rodiče pyšně přihlíží na to jak se dáváte do kupy.

Potom si začnou uvědomovat ,že lednice je prázdná a ve skříni s různými sladkostmi a jinými jídli zbyla maximálně čočka , kterou nesnášíte. Ze začátku to považují za doplnění všeho toho co jste předtím aspoň týden nejedli , ale pak jim dojde , že je to jen další vaše věc kterou se litujete.

Zavolají na vás psychologa , který tyto případy řeší čím dál tím víc a nejde to zastavit. Jako by všechny puberťáky někdo nasytil nekonečným nápojem lásky. Nápojem , který nekončí , ale to je nereálné. Prostě je jen období nešťastných lásek.

Jen v jednom zvláštním domě všichni věděli pravdu. Na zahradě pávi a uvnitř luxus nade vše. Ano , je to Malfoy Manor , kde všichni vědí , co mladý Potter provedl Dracu Malfoyovi. Mladinký Draco s křídli anděla a svatozáří vzpomíná na doby , kdy byl ještě normální kluk.

€€ Draco Malfoy , skoro nejoblíbenější chlapec na škole seděl ve Velké Síni na obědě. Dnes se mu zdálo , že na něj furt někdo civí. Někdo od Nebelvírského stolu. Otočil se aby zjistil , kdo ho pozoruje , ale jako kdyby zrovna v tu chvíli všichni Nebelvíští začali koukat po něčem jiném , jen ne po něm. Pokrčil rameny , ve tváři nechápavý výraz. Otočil se zpět ke svému jídlu. Vzal si svou skleničku s dýňovou šťávou a napil se...€€

Od té doby , co se napil šťávy , kterou mu dal Potter s doměním, že je to nápoj lásky , který si pro něj na jeho žádost připravila nápoj lásky Alberta Malková
(nejblbší dívka na lektvary, nepočitaje do toho Nevilla), měl křídla anděla a svatozář. Na kohokoli pohlédl , zamiloval se do prvního člověka , kterého uviděl
(opačného pohlaví.).A tak se teď Draco prolétává , namáhajíc unést i svoji manželku Albertku, která vybírá jeho další oběť.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 _TeRuUnKa_/wŠaK Ty WííÍš O kOhO jdEe xD/ _TeRuUnKa_/wŠaK Ty WííÍš O kOhO jdEe xD/ | Web | 31. srpna 2009 v 16:48 | Reagovat

xD husotaaa..xD

2 NiCoOlK@ NiCoOlK@ | Web | 31. srpna 2009 v 18:46 | Reagovat

Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
chch