Červen 2009

Takže...

28. června 2009 v 16:39 | Nicolettka
Mám tady člověka , který píše s pěti přezdívkami a to s Polly, Terik , Kris, smudla a kuki.

K poslední kapitole si ten dotyčný prostě musel přidat čtyři komenty, aby byla rychleji. Právě jsem tak naštvaná, že přemýšlím o pozastavení blogu!

Další je takz. Renča, která má web , ale nejspíš si říkala proč nenapsat o čtyři komenty víc a to s přezdívkami : loveinka , ch♥rlotte, ♥Rosie♥ a Nessinka.


Takže to je všechno. Tyhle dva uživetele bych teď nejradši plácla. Fakt jste mě naštvali. !!!

nasraNá Do MrTě!

28. června 2009 v 16:30 | Nicolettka |  Blog a moje kecy
Ani se mě neptejte proč! Někteří z wás i možná tuší.. už jsem se s teunkou o tom bavila .. je divný, že polovina lidí komentu moji povídku a nemá web a ne polovina, spíš většina.. a myslíte si , ža když se nepodívám(mimochodem jde to zjistit uplně normálně, takže mě dojebalo, že si o mně myslíže , ýže sem asi uplnej debil bo co) tak píšete jeden člověk aspon 10 komentů?

Jo budu svině kdyžtady někoho budu jmenovat a asi udělám black list, tohle mě fakt naštvalo...

Jdu ho dělat!

Dr@bLl€ FoR _Mia_

28. června 2009 v 15:52 | Nicolettka |  Drabbles
Takže , hlavně bych chtěla poděkovat _Mie_ , která se zapojila asi jako jediná :D Já vím, že se nemůžu divit, když sem vůbec nic nepřidávám, ale snad se to zlepší a potom i návštěvnost tady.

_Mia mi zadala tři slova : fotbalový míč, famfrpál a nehet ... Snad se ti to bude líbit :D

Drablle je v pokr. článku

ComeBaCk!

27. června 2009 v 11:26 | Nicolettka |  Blog a moje kecy
Tak nějak jsem zpět.. už tu nebudou tak dlouhé přestávky bez písmenka. Kapitolu ještě bohužel nemám, jelikož můj adaptér v nb nefunguje, takže v pon. koupím novej a v úterý ji tady máte! :D

Aby si nějak odčinila tak dlouhou pauzu, můžu pro každýho z wás udělat drablle. Musíte mi ale napsat aspoň tři slova, která by se v tom měla objevit. Samozřejmě to bude na téma hp. Reklamace se nepřijímají, nejsem einstein :D


Tak do toho:D

New, my photos

6. června 2009 v 21:05 | Nicolettka
Takže.. vím že prudím s takovou pitomostí , ale některé z vás zajímá jak asi vapadaám atd. , takže sem dávám moje fotky, pro představu..
Fotky v článku.

chch