10. kapitola

18. května 2009 v 16:35 | NiCoOlk@ |  Pro tebe se změním
Taak... Koneeečně semka přidávám 10. kapču.. Já wím , že je krátká, ale je to takej můj rozjezd po větší pauze.. Doufám, že se na mě moc nezlobíte.. :) Snad vám to vynahradím tím, že sem přidám další kapitolovku, tentorkrát na téma Hp a Stmívání dohromady.. :).. Máte ji v pokr. článku :ú.. Limit je 25 komentíků :**Po hodně tvrdém přistání, u kterého začala Hermiona histericky ječet, že má na hlavě pavouka, se objevili u nějaké budovy,o které by se dalo říkat , že to je hotel. Oba dva si vzali svá zavazadla a vyšli k nejspíš hlavním dveřím hotelu. Hotel vypadal na hodně hvězdiček. Z venku měl žlutou barvu a tu dělali ještě hezčí vyryté ornamenty. Runy to nebyly. Možná to ani nebylo nic k rozluštění , ale Hermionu to jako obvykle zaujalo tak , že do ní Malfoy musel strčit.
Rozzuřeně se na něj podívala. Říkala si , že určitě zapomněl na to , jak se jí zase pokoušel hypnotizovat očima , po kterých by se ...to je radši jedno.. a málem jí opět políbil.

Řekla si , že tohle se jí už nikdy nesmí stát, ale když mu věnovala ten zuřivý pohled , opět se v té šedomodři utápěla. Její výraz rozhořčení se změnil na naprosto tupý výraz , jako obvykle.
Nikdy tohle necítila. V břiše jí létali motýlcí a ona cítila jako by jí vlasy stály ještě více než obvykle. Že by tření? Ne, hlavně žádnou fyziku. Slyšela o tom jen zřídka , ale hned se svými mudlovskými spolužáky souhlasila o celosvětovém zakázaní tohodle předmětu , protože ty ostatní velice litovala. Právě teď děkovala celému svému světu, že jí umožnil poznat kouzelnický svět, jelikož kdyby nikdy nedostala dopis z Bradavic, nikdy by nepotkala Draca Malfoye, ani žádně své přátelé. Kurňa ale nějaká fyzika v tom určitě bude. Láska je podle mudlů chemická látka , která netrvá celý život. V tom případě to Belle a Edwardovi moc dlouho nevydrží.. že by jedno tisíciletí? Ne, to je krátká doba.. pro ně. A navíc to tedy nebude fyzika ale chemie.
Všimla si , že Malfoy se k ní sklání a...
,,Ehm, ehm." slyšela za sebou. Pořádně nadskočila, protože doteď tam bylo ticho , nikde ani hlásek. Otočila stejně zamtená jako Malfoy a uviděla před sebou drobnější , starši a nejspíš hodně příjemnou baculatou čarodějku. Měla na sobě hábit , a znaky na něm byly nejspíš této školy. Mateřsky se na ně usmála.

,, Vítejte ve Sweetsicku.Jsem Katherine Shauerová a jsem něco jako školnice nebo recepční v této škole. Všichni už jsou vevnitř. Než se ubytujete poznáte vaše soupeře a možná i budoucí přátele. Doufám tedy , že spolu budete vycházet lépe než před deseti lety. To se nám tady málem zavraždili, ale to bylo zase jindy, nechci vás vylekat." , spustila. Určitě to bude nějaká drbna to se pozná ,ale bude příjemná.

,,Nechtěla jsem vás vyrušit, mládeži."dodala zmateně , protože viděla jejich pohledy.. jejich tupě vypadající pohledy.

,,Ehm... to je v pořádku. V ničem jste nás nevyrušila ." , řekla Herm mdlím hlasem.
Katherine se usmála a rukou jim pokynula ať jdou za ní. Cestou ještě brblala něco o tom, že by se k sobě jako pár hodili, takže nechápe , proč dostala od ředitele varováni před jejich chováním. Jak jim to tak vyprávěla Hermiona uslyšela od Malfoye něco jako uchechtnutí.
Když se to tak vezme, je pravda , že se občas chytli, ale že by tahle škola musela dostat varování?


V hale si odložily věci a posadili se jako ostatní.

Všichni byli oblečení ve společenském. Hermiona přesně věděla, kdo je z krásnohůlek. Pár byl totiž oblečený do světle modré. Oba byli krásní. dívka byla blondýnka a měla modré oči. Její partner byl ale velice zvláštní. Vlasy měl černé jako uhel a oči až moc svítivě modré. Byl překrásný , ale bylo na něm něco děsivého. možná ty oči. Hned vedle nich stáli Kruvalští. Kluk byl obyčejný. Hnědé vlasy a oči tmavě zelené. Jeho postava patřila mezi ty vypracované. Holka vedle něj se tvářila hodně namyšleně a měla také proč. Vlasy měla čistě blonďaté a oči smaragdově zelené. Hodně připomínaly Harryho oči. Postavu by ji záviděla každý druhá . Měla na sobě až moc rudě červené šaty , které jí zakrývaly jen malou část stehen. Vrhla na Hermionu povýšený pohled a když se přesvědčila, že se s Malfoyem nedrží za ruku, tvářila se nadmíru spokojeně.

Pár z této školy se tvářil neúčastněně nebo spíš hodně znuděně. Oba vypadali ale celkem sympaticky. Dívka měla hnědé rovné vlasy a mědově hnědé oči. Kluk který se tvařil opravdu jakoby se nic nedělo se Hermioně hodně líbil. Měl snědší pleť a hnědé vlasy. Oči měl zelené a hodně pronikavé.

Byl opravdu hodně hezký.
Potom tam přišla mladší čarodějka. Byla v normálním hábitu, kde byl znak - nejspíš téhle školy- Sweetsicku. Vypadala hodně přísně.

,, Vítám vás. Jsem ředitelka Helenna Wesstbornová. Oslovujte mě paní ředitelko nebo slečno Wesstbornová. " , promluvila. Její hlas byl podobný jako měla profesorka Mcgonagallová.
,,Tak.. Všichni víte proč jste tady a co se tu bude dít. Chci vás konkrétněji seznámit s programem. Ráno, budete vstávat tak , aby jste to stihli na snídani, která je o půl deváté. V devět bude začínat vaše výuka. Náš speciální učitel vám zadá za jeden den aspoň tři lektvary, s kterým byste se mohli setkat v závěrečné soutěži. Když si nebudete vědět rady , pomůže vám.Mezitím budete mít ve dvanáct oběd a potom, když budete mít ještě nějaké lektvary na práci vrátíte si je dodělat. Konec bude , až uděláte všechny tři lektvary aspoň na nad očekávaní. Potom můžete mít svou vlastní volnou zábavu. Aby jste se trochu zorientovali, jste teď v budově pro hosty. Hlavní budova školy je hned vedle. Pro jistotu vás ráno v osm dvacet pět vyzvedne školnice , aby vás dovedla na snídani a potom vám ukázala , kde bude vaše učebna po celý měsíc. Další budovy s bazénem a ostatními středisky jsou tady okolo. Nejdál jsou dva tenisové kurty, které jsou asi sto metrů odsud.

Když se vydáté po cestě odtud rovně dopředu, za tři minuty budete na naši soukromé pláži.
O víkendech se můžete učit také , ale to je jen volitelné. Učebna bude otevřená od dvou do pěti." chvíli se odmlčela.
,, Máte nějaké dotazy?"

Ta dívka z Kruvalu zvedla sebevědomě ruku.
,,Ano?" , vyzvala jí ředitelka.
,, Kdy je večeře?" , řekla a zvedla oči vsloup , že to Wesstbornová neřekla.
,, V šest hodin.", odpověděla klidně .,,Ještě nějaké dotazy?" , ptala se podruhé a když nikdo nic neřekl, usmála se a řekla.

,,Výtečně! Tak už vás nebudu déle zdržovat. Akorát bych chtěla, aby jste se mi představili. Aspoň jména a školu." podívala se na Draca a ten začal . Potom jsem byla na řadě já. Další byla ta až moc sebevědomá blondýna z Kruvalu. ,,Inka McKenzzi- Kruval." , to bylo všechno , co řekla. Ten kluk vedle ní byl Sam Robinson. Dvojice z Krásnohůlek měla zvláštní jména. Dívka byla Umm a kluk Add. Byli to sourozenci Osteiovi.

Ta sympatická místní holka se jmenovala Nikki a kluk Jazz.
Když se všichni představili, ředitelka jim dala klíče od pokojů a popřála jim dobrou noc.
Hermiona s Malfoyem měli číslo pokoje 410. Když výtahem dojeli do 10 patra a našli číslo s jejich pokojem Malfoyovi se zničehonic rozepl kufr a něho vypadli snad všechny věci. Hermiona mu je pomála dát zpět do kufru , ale když sebrakla malou krabičku na které byl nápis pepino zarazila se.
,, Malfoyi?"
,,Hm?"
,, Proč si s sebou šmárjá bereš šprcky?!" , řekla a Malfoy zrudl. Potom se dal dohromady a odpověděl.:,, No to víš Grangerová , u tebe člověk nikdy neví.."
Hermiona zrudla vzteky. Jak si vůbec tohle mohl dovolit říct? Prase! Okamžitě po něm krabičku hodila a přestala mu pomáhat.,, Prase!"
Odemkla a vzala si svoje věci. Zabouchla mu dveře před nosem a zase za sebou zamkla. Tohle ho naučí! Kdyby byl aspoň trochu pozornější a milejší a hodnější a hlavně kdyby to nebyl Malfoy, tak proč ne? Ale tohle teda přehnal. Dělá si z ní děvku!
,,Gragerová neblbni a odemkni." , prosil. Hermiona se pro sebe usmála. Vevnitř to vypadalo hezky. Jako v nějakém normálním luxusním bytě. Teď byla právě v místnosti, které by se dalo říkat obývák. Nakoukla do jedněch dveří , kde byla krásná koupelna s obrovskou vanou.
,, Sakra Grangerová. Já to tak nemyslel...", ozval se zase Malfoy.
,, No a co já s tím , že si to tak nemyslel. Dokud se mi neomluvíš , neodemknu.!"
,,Ježííš! Fajn no.. Tak... Promiň." , řekl a znělo to upřímně. Hermiona ho chtěla ještě trochu potrápit.
,, Řekni taky důvod. Můžeš se mi omlouvat za spoustu věcí.."
,, Hele otevři ty dveře nebo je vykopnu když na to hůlka nepůsobí!", vyhrožoval a znělo to , jako by to myslel vážně. Herm se radši zvedla a šla mu odemkout. ,, Díky", řekl kousavě.
Hermiona se šla podívat do další místnosti a když do ni nakoukla , zírala s otevřenou pusou.¨,, Co je Grangerová? Přimrzla si tam?"
,, Ne to ne Malfoyi, ale myslím , že si budeš muset zvykat na gauč. V manželský s tebou fakt nespím!"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo jsi?

Holka. 57.5% (61)
Kluk. 2.8% (3)
Mimozemšťan. 16% (17)
Já. 10.4% (11)
Něco jinýho. 13.2% (14)

Komentáře

1 mischulka mischulka | Web | 18. května 2009 v 20:52 | Reagovat

to bylo fakt dobrý:))zábavný...moc se těšim na další kapču...

2 chantal chantal | Web | 19. května 2009 v 11:35 | Reagovat

Konečně:) kapitola byla skvělá... pobavila jsem se.. šup sem s další:)

3 NiCoOlk@ NiCoOlk@ | Web | 19. května 2009 v 12:30 | Reagovat

Díky :) Jsem ráda , že sem pořád chodíte :ú

4 Polly Polly | 19. května 2009 v 13:08 | Reagovat

Úžasný. Už se mo těším na další.

5 NiCoOlK@ NiCoOlK@ | Web | 19. května 2009 v 14:48 | Reagovat

Díky :)

6 Renča Renča | Web | 20. května 2009 v 15:00 | Reagovat

super!!!
těším se na další

7 NiCoOlK@ NiCoOlK@ | Web | 21. května 2009 v 16:34 | Reagovat

děkuji :)))

8 Nessinka Nessinka | 22. května 2009 v 15:33 | Reagovat

upa suupeer!!!!!šup sem s další:))

9 NiCoOlK@ NiCoOlK@ | Web | 25. května 2009 v 16:30 | Reagovat

díky moc :)

10 T€rU$hK@ xD T€rU$hK@ xD | Web | 26. května 2009 v 18:11 | Reagovat

OuuU...ShIt..!...tY JsI tak sQuELa...KRáSný To ByLo..mUcQ TeBE BrOukU...:-*

11 NiCoOlK@ NiCoOlK@ | Web | 26. května 2009 v 20:22 | Reagovat

Kuju TeUU :D

12 ♥Rosie♥ ♥Rosie♥ | 27. května 2009 v 20:51 | Reagovat

sup sem s dalsi kapcou,fakt se u toho skvele bavim - really good

13 kuki kuki | 29. května 2009 v 12:11 | Reagovat

super. Proste skvely jako vzdycky

14 ch♥rlotte ch♥rlotte | 30. května 2009 v 17:58 | Reagovat

hm,je vidět,že draco myslí na všechno:)
taky se těším na další,dobře se to čte

15 smudla smudla | 1. června 2009 v 13:55 | Reagovat

Draco se rozjizdi. Super. Nadherna kapitola jako vzdy.

16 Kris Kris | 1. června 2009 v 13:57 | Reagovat

Dost dobrý. Tak jsem zvedava co bude dal.

17 loveinka loveinka | 1. června 2009 v 18:05 | Reagovat

já taky,upa moc

18 REzZy REzZy | 2. června 2009 v 8:01 | Reagovat

Ehm, neřekal ybch, že je to zas tááák moc super je to slabý průměr. Dáváš špatně čárky, věty často nedávají smysl.. Myslela jsem, že to bude lepší.. Kdybych to měla hodnotit, jako ve škole 3 -

19 T€rU$hK@ xD T€rU$hK@ xD | Web | 2. června 2009 v 15:51 | Reagovat

REzZy:...EhM...Já NwM Jo ALe MYlsLIM zHe PoWíDkY nEjSoU oD ToHo abY sE pOSuZoVly PoDlE ToHo KolIk TAm Má KdO ChyB..!!..TaDy NiKoHo NEzAjÍmÁ kOLik Tam mÁ NiCky ChYb..!a jeStLi tEBE JO taK sI dI něKAM JInAM..!!!

20 NiCoLk@ NiCoLk@ | Web | 2. června 2009 v 15:54 | Reagovat

Ou TeRii Díky .. REzZy: Ok, beru i  kritiku, však nikdo není dokonalý čárka ale ráda bych se koukla na tvůj blog, jestli nějakýýý máš ..  Víš, že jsi myslela , že to bude lepší, co jsi čekala od třináctiletý holčičiky? OMG :D táák zas moc super to být nemusí , ale jsem ráda , že se to líbí ostatním...Ehm a jaký věty např. nedávají smysl?

21 Terik Terik | 2. června 2009 v 20:57 | Reagovat

super.jsem hrozně napnutá

22 Polly Polly | Web | 6. června 2009 v 10:43 | Reagovat

Super. píši dalsí koment protože se strašně těšim na další kapitolku. Prosím netrap nas dlouho.

23 TeRůůůŠa TeRůůůŠa | Web | 7. června 2009 v 16:18 | Reagovat

Sakra Nickýsku můj tak přidávej..:-*:-*

24 NiCoOlK@ NiCoOlK@ | Web | 7. června 2009 v 21:55 | Reagovat

Tsii ja ani nezačalaa ještě :D mám ale do twilightu udělný pokr. nemám flashku :(

25 Nikuš Nikuš | 6. července 2009 v 19:58 | Reagovat

suprová kapitola :D líbilo se mě to celý, ale nejlepší byla ta poslední věta :D

26 Nikadena Nikadena | Web | 16. července 2009 v 22:06 | Reagovat

úplně úža těším se  na další díleček

27 Ajkiss Ajkiss | Web | 14. srpna 2009 v 22:38 | Reagovat

super!! dneska sem narazila na tvůj blog a okamžitě sem začala číst tuhle povídku - je perfektní! bude další??? pls, pls, pls já chci další! potřebuji to jako vzduch :D

28 W€nĐy W€nĐy | E-mail | Web | 14. srpna 2009 v 22:43 | Reagovat

super nejlepší bylo jak tam našla ty pepína :D...

29 Lucy Lucy | 19. srpna 2009 v 18:30 | Reagovat

good

30 LadY [A]vriL LadY [A]vriL | Web | 25. srpna 2009 v 1:12 | Reagovat

Juu .. Super kapitola :) Ten konec nej xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
chch