8.kapitola-nebelvírská kráska

16. února 2009 v 20:52 | NiCoolk@ |  Pro tebe se změním
Takže :) Máte ji tady.. snad se vám bud líbit. Dávala jsem si sem už včera . Sice jsem si nebyla jistá jestli ji tam fakt máte , protože mi furt teď blbne net , ale asi nejspíš jo.. Takže , teďkon jsem ji trochu poupravila, protože tam bylo strašně moc pravopisných chyb.. Snad je to teď lepší.
Máte ji v pokr. článku :))
A málem bych zapomněla :)).. Limit je 10 komentů ať nejsem pes :) :* pp
Když jí o půl osmé vzbudil budík, vůbec se jí nechtělo vstávat, ale pak si vzpomněla na svůj ďábelský plán a vydala se do koupelny, aby vykonala ranní hygienu. Oblékla si ryfle a černobílé triko.

Na hodinách bylo osm hodin a tak vyrazila z Nebelvírské věže dolů do sklepení, kde byly zmijozelské komnaty. Stála sice už před jejich zdí , ale neznala heslo.Přemýšlela jaké by mohli mít heslo, ale zrovna teď ji nic moc nenapadlo. Možná by mohlo být heslo čistá krev, to je u zmijozelů normální. Přesněji teda pro Malfoye. Kdyby Grabbe nebo Goyle neměli čistou krev , sice by asi nejspíš nebyli ve zmijozelu , ale měli by pořád svoje barbie. Malfoy by tohle nepřežil. Nebyl by pro ostatní zmijozeláky nic.

,,Čistá krev.", řekla , ale zeď nejevila žádné známky života.

,,Tak jo.. co třeba pán zla? Smrtijedi? Čistokrevný rod? Zelená? Stříbrná?."

Zkoušela toho ještě spoustu , ale když to nevyšlo začala plácat páté přes deváté.
,,Kanec, gay, barbie, mudlovští šmejdi, Snape, netopýr, Brumbál, Malfoy! Kruci tak už se otevři!"

Herm z toho pomalu ale jistě začalo hrabat, tak se zdí začala rozmlouvat, i když jí nikdo neodpovídal.
,, Hele , jestli mě nechceš pustit jenom kvůli tomu , že jsem z nebelvíru, tak se bát nemusíš. Nic ti neudělám , ani nikomu jinýmu uvnitř, bereš? s jedním.. ehm.. klukem tam uvnitř totiž kamarádím, tak bych ho chtěla navštívit.", slovo kamarádím řekla zvláštním hlasem.

,,Sakra! tak už mě pusť! Podle tebe jsem možná nějaká nebelvírská blbá mudlovská šmejdka nebo spíš podle jednoho blba , kterej je právě uvnitř al-" , poslední slova už nedořekla , protože zeď se zatřásla , ale to bylo asi tak všechno.

,, Hej! Řekla jsem heslo? Tak proč mě nepustíš dovnitř? Asi jsem ho neřekla úplně co? Hm.. co jsem vlastně říkala.. blb? Ne? Tak..Nebelvírská blbá-"
Opět to nedořekla , protože se zeď znovu zachvěla.
,, Tak to bude něco nebelvírského že jo? " , zkoušela.

Zeď se znovu zatřásla, ale zase se nepohla ani o píď.

,, Neblvírský meč, nebelvírká odvaha, nebelvírská zeď, nebelvírská šprtka, nebelvírská dívka, nebelvírský kluk, nebelvírská místnost..." Hermiona se naježeně posadila na studenou zem. Nedosáhla ničeho většího, než že se zeď zatřásla vždy, když řekla něco nebelvírského.

,, Nebelvírský škvor, nevzdávala to, nebelvírská zemětřesení, nebelvírský krasavec, nebelvírská kráska, nebel-", dál už to ale nedořekla, protože zeď zmizela.

,, Nebelvírská kráska? To je zajímavý. Celkem bych chtěla vědět, kdo to heslo dával", brumlala.

Když vešla do zmijozelské společenské místnosti, ohromeně otevřela pusu. Ve zmijozelu si to teda představovala úplně jinak. Studené kamenné zdi, obyčejný krb a dřevěné židle. Když si to ale znovu představila, usoudila , že je to blbost, protože všichni zmijozelští přeci nejsou hodni toho, aby žili v obyčejném prostředí. Potřebují něco extra a tohle teda je.
V krásně ornamentovaném krbu plápolal oheň a okolo byla křesla , která měla zelenou barvu. Většina věcí tam byla v zelené nebo stříbrné barvě. Když celkem po dlouhé době našla Malfoyův pokoj, musela se pousmát. Malfoy okolo sebe měl úhledný pořádek, narozdíl od Zabiniho, který kromě toho že měl na peřině šprcku a vedle sebe Parkinsonovou, okolo něj byly nejedny trenky( nejspíš použitý) a různé oblečení. Vedle byla postel volná a na té další leželo něco gigantického. Kdyby to nemělo dvě hlavy v podobě Grabba a Goyla, nebylo by poznat, že to jsou oni. Byly tam teda tak napresovaní, že kupodivu ani jeden nespadal nebo to pod nima neruplo.
,,Tak jdu na to."
Pozvedla hůlku a...
,, Aguamenti!", pronesla a už se koukala jak se na Malfoye spustila sprška ledové vody.
,,ÁÁÁÁ!" , zaječel a vyskočil z postele, ale jelikož byl zamotaný do své peřiny , spadl na zem.
Podlaha zaduněla a malfoyův křik , holčičí křik, vzbudil ostatní. Pansy vyskočila , ale vzápětí ze Zabiniho strhla peřinu a omotala si ji kolem sebe , jelikož byla nahá.Zabini koukal jak vyoraná myš. Grabbe a Goyle se schovali pod jednu peřinu, ale náhle si uvědomili jakou udělali chybu. Z postele vypadlo několik panenek barbie.Přistoupila k jejich posteli a jednu z nich vzala.
,,Ó, krásné bárbínky" , řekla ironicky.
Malfoy se očividně vzpamatoval a uvědomil si , že stojí před Hermionou v trenkách, které díky krásnému, mokrému budíčku trošku víc prosvítaly.
Očekávaně začal nadávat.
,, Grangerová, co si o sobě sakra myslíš? Přijdeš si sem jen tak neohlášená nic , ještě k tomu mě poleješ ledovou vodou!" , začal.
,, Drahý Malfoyi, začala provokativním hlasem, za prvé přišla jsem tě jen vzbudit, aby jsi měl.. ehm.. hezčí nebo horší den? No, to je fuk. Ta voda.. promiň, neuvědomila jsem si , že bude tak ledová. Asi jsem udělala špatné kouzlo. Tak.. emmm.. promiň."
,, Sakra Draco! Co ta tady dělá?" , to se znenadání ozvala Pansy, která se konečně začala soukat z peřiny do uniformy.
,, Teď jsem to tady Malfoyovi vysvětlovala."
,, Tebe jsem se neptala, šmejdko" , řekla kysele a odešla.

,, Nechci nic říkat Grabbe , Goyle a Zabini , ale udělali byste nejlíp , kdyby jste si vzali příklad ze své noční společnice a šli na vyučování, které vám začalo asi tak před půl hodinou, hm? "

Zabini se zvedl a před odchodem ještě zabručel něco jako "potom zabiju Malfoye" a odešel.
Grabbe a Goyle vystrašeně seděli na posteli a koukali na Hermionu jako by byla jedna z jejich panenek barbie a oni se právě dozvěděli, že má ostříhané vlasy nebo je bez hlavy.

,, Co tak čučíte?" , vyjela na ně, protože to jejich civění jí začalo líst na nervy.
,,Ne-to--m-", nedořekl to Goyle ,Grabbe čapl uniformu a vyšel ze dveří následovaný Goylem.
,,Co to mělo být?" , ptal se naštvaně Malfoy.
,,Hezký probuzení."
,,Grangerová, tobě fakt přeskočilo.", ježil se Malfoy.
,,Já si spíš myslím, že máš pomalý vedení, Malfoyi!"
,,Co?"
,,Včera jsi vyhrál sázku! A já mám teď dělat tu zlobivou holčičku, pamatuješ? "
,,Jo pamatuju. A proč zrovna já?"
,,Přišel jsi mi jako nejvýhodnější oběť".
,,No to je fakt skvělý."

Chvíli bylo ticho. Ani jeden nevěděl co má říct a tak radši mlčel.Herm se v tom tichu začala cítit nesvá. Sice měla být po celý den zlá nebo spíš pubertálně střelená, ale ta role ji vůbec neseděla a to už po necelé hodině.
,,Grangerová, jak ses sem vlastně dostala?"
,,To je další věc na kterou se tě chci zeptat, Malfoyi." , řekla potěšeně, jelikož se má konečně na něco zeptat a nemlčet jako hrob. on už tak nadšený ale nebyl. Z jejího nadšení se nejspíš děsil.
,, Jak to že je vaše heslo nebelvírská kráska?"
,, Co? Jak? Jo... no..Nevím, to vždycky určuje Snape. "
,, Ach tak."
,,Grangerová přiznej se, určitě sis myslela , že tou kráskou jsi ty a vymyslel jsem to já."
,, Malfoyi, tvoje šedá kůra mozková nebude moc šedá. Běž s těmito blbými názory někam."
,,Kam třeba?"
,, Třeba pryč."
,, To není zrovna nejzdvořilejší."
,,To ani nemělo být Malfoyi!"
,,Hm."
,,Hm."
,,Hmmmm."
,,Nech toho, Malfoyi!"
,,Čeho?"
,,Ty jsi beznadějnej případ."
,,Asi bych se měl převlíct co? "
,,Jo..ehm.. jasně.. tak já-já půjdu dolů a -"
,,To ani nemusíš."
,,Opravdu se nechci koukat jak se převlíkáš."
,,Ne. Já jsem myslel že jako nemusíš , že se převlíknu v koupelně." , řekl a neušlo mu , že se Herm trochu začervenala.
,, Hm. Fine! Počkám tady , ale dělej. "
,,No jo , mami."
Hermiona zatím využila situace a podívala se na pergamen jeho myšlenek.


*** Panebože to je ledový.. Počůral jsem se snad? Ne to asi ne. Je to ledový.
Grangerová?Co ta tady proboha dělá? Sakra! Zamotal jsem se do peřiny. Ne. Uaa. Au. Tak tohle jí nedaruju, narazil jsem si zadek.Ó můj bože co je tohle? Pansy a Zabini? No tihle dva se teda našli. Co tady všichni dělaj , vždyť je půl devátý.***
***No super. Grangerová už to ví, že si Grabbe a Goyle hrajou s barbínama. To snad ne. Mě prosvítaj trenky. Ne že bych se měl za co stydět, ale i tak! Musím si s ní o tom promluvit! Co mi to sakra udělala.Uf. Co to proboha Snaepa napadlo dávat tak pitomý heslo? Panebože , jemu už fakt překočilo , ještě aby začal nosit růžovou.***
***Je roztomilá , když se červená. Ne! Dost! Nemůžu takhle přemýšlet. Jdu se převlíct a osprchovat.***
***Na na na na náá. La laa. Když se zamiluje Draco, tam někde v pastvinách. Hmmm.. La la la la láá.***

On si zpívá ve sprše. Tedy jenom v duchu , ale mudlovskou písničku.
Mezitím co četla jeho myšlenky , on byl hotový.
,,Můžeme?,,
,,Jo , jasně.,,
,,Před komnatou potkaly Filchovu kočku , paní Norissovou , která na ně upírala podezíravý kukuč a Hermionu napadl další bláznivý nápad, jak odpracovat druhou lumpárnu .
,,Malfoyi? Myslíš , že paní Norrisovou .. no víš.. někdo už nakopl?,,
,, Nechápu proč se ptáš , Grangerová , ale myslím nebo spíš vím , že už nesčetněkrát. Byl jsem mezi těmi šťastnými ,kteří to udělali a je to dobrej pocit , když se jí můžeš pomstít. Jednou mě nachytla jak jsem šel do kuchyně pro něco k jídlu a samozřejmě , během chvilky se přibelhal Filch a měl jsem průšvih . Ono .. byly totiž tři hodiny ráno .... . ,,
,,Hmm.,,
,,Co? ,,
,,No myslím , že budu mít za sebou svou druhou.. ehm.. puberťáckou činost. ,,
,,Jo ták. No do toho. Tohle není zase tak těžký.,,
,, Ale já nevím. bude jí to bolet a mně nic neprovedla.,,
,, Mně sice tenkrát jo , ale to na situaci nemění. Můžeš se za mě třeba pomstít , hm ? ,,
,, Malfoyi , ja nevím je t t- ÁÁÁÁÁÁÁ.....,, V tomto případě už Mia neměla na vybranou. Paní Norrisová si to udělala sama. Vyrazila proti Hermioně , jako by byla její kořist , takže to udělat musela. kočka se pěkně proletěla chodbou a ona už měla před sebou jen jednu jedinou pitomost , kterou musela udělat. Až teď si ale všimla Malfoye , který nad ní držel plyšáka v pravé podobě myši. Teď už jí došlo , proč na ni paní Norrisová zaútočila.
,,Malfoyi ! Proč? Vždyť nám nic neudělala. !!,,
,, Máš to za sebou ne?,,
,, Ne. Ještě přece jednu.,,
,, To jo, ale nebýt mě , měla by jsi na krku ještě dvě.,,
,, Hm.,,
Před nima se jako předtím objevily dveře pokryté runami. Uvnitř to bylo stejné , až na růže , které leželi na větším stole.
,,Tohle jsem si teda nepředstavovala. Malfoyi? Nechceš mi něco vysvětlit?,,
,, No a? tak jsem přemýšlel o růžích. To je zakázaný? ,,
,, Ne není. ,,
,, Grangerová , napadl mě lektvar, který by jsme mohli připravit dneska. Ale každý zvlášť a jeho účinek .. no to ti povím potom.,,
,,Jaký?,,
,, Lektvar lásky. Ne, počkej , nech mě domluvit. Takže. Až ho budeme mít hotový , vyměníme si ho mezi sebou a podáme ho někomu ze své koleje. Musí to být ale člověk opačného pohlaví , ne že necháš Pottera ať to vypije a on se do mě pak zamiluje . To opravdu ne.,,
,, No.. já nevím. A co když ten lektvar nebude dobrý? A navíc je to zakázané! Měli by jsme pěknej průšvih , kdyby na to někdo přišel ,,¨
,, On dobrý bude , protože mi jsme géniové , hm ? A když na to někdo přijde , řekneme , že je to.. ehm.. dejme tomu pokus na ten kurz. ,,¨
Hermioně se v hlavě začal rodit naprosto úžasný nápad ,ale je jasné , že Malfoyovi se svěřovat nebude. |Přeci jenom si za to bude moct sám. Lektvar , který bude dělat ona , udělá blbě. Je jasné , že Malfoy ho nalije prvnímu pablbovi který se vyskytne , takže musí udělat lektvar nejvíce na jednu hodinu a ne víc. Malfoyův , který on určitě udělá geniálně pak dá nějakému klukovi , aby byla psina. Bude to zahrnovat do své třetí a poslední lumpárny . Ale Malfoy si toho nesmí všimnout , takže musí udělat jednu navíc. No , za tohle to určitě stát bude , takže o nějakou neplechu navíc nebo míň to už je jedno.
,, No.. tak dobře . ,, , souhlasila.
,, Dáme se do práce , aby jsme to stihli do večera. ,,
Po celou dobu pracovali stejně.. tedy až na vyjímku Hermiony , která to tam trochu upravila ,aby její lektvar nepůsobil déle než-li jednu hodinu. Malfoy byl do práce tak zapálený , že si ničeho nevšiml. Po necelých čtyřech hodinách se šli naobědvat . Cestou se dohadovali o tom jak Hermi provede třetí lumpárnu.
,,Když já vůbec nevím co.,,
,, Jestli chceš něco ti vymyslím.,,
,, No jistě , to by to dopadlo.,
,, Když mi teda nevěříš , že by to nebylo tak hrozný , tak já ti řeknu například jo?,,
,, Dobrá.,,
,, Pozvala by jsi někoho na rande? ,,
,, Jo. Problém je, jak mu pak říct , že jsem to myslela ze srandy.,,
,, No vidíš a už jsem to vymyslel. Pozveš někoho na schůzku a máš to. Bude to hračka neboj Grangerová.,,
,, Tak jo.,,
,,Ruku na to?,,¨
Herm trochu zaváhala , protože se jí to zdálo uhozený podávat si na to ruku , přeci jenom je to jen ruka, tak mu ji nakonec stiskla. Malfoy udělal hůlkou nějaký švih , tentokrát jiný než předtím a jejich ruce spojilo světlo a síla . Potom to ustalo.
,,Co to je ? ,,
,, Neporušitelný slib , řekl, jako by jí oznamoval kolik je hodin. ,,Ještě ti musím určit , koho pozveš na to slavný rande. ,, , řekl a vítězoslavně se zakřenil.
,, Malfoyi ! Já tě asi zabiju! Uškrtím, vykuchám a já nevim co. Neporušitelný slib? To bych taky mohla zemřít víš? Asi sis to neuvědomil ty pitomče pitomá! ,,
,, Klid Grangerová. ,,
,,Klid? Klid? Ty by jsi zachoval klid? Vážně? To bych chtěla vidět! Můžu aspoň vědět , kdo je ten šťastný ?,,
,, Spíš bych řekl nešťastný , ale budiž. Je to....Severus Snape.,,
,, COŽE? To si ze mě děláš srandu že ano Malfoyi , protože jestli ne , tak já Snaepa zvát na nějaký pitomý rande nebudu! Je ti to jasný? ,,
,, No , jasný mi to je , ale tobě asi ne , protože ti jde o život. Jen taková malá informace pro tebe navíc,zlato , jinak by jsi to asi neuskutečnila , protože by jsi ho nikde nenašla. Snape tu dneska bude jen na oběd , potom už tu nebude. Takže by jsi to měla udělat teď nebo zemřeš.,,
,, Malfoyi , protože nemám na vybranou , musím to udělat , ale věř , že se mi to teda příčí ! JO, a ještě něco! Neříkej mi zlato ty hnusná malá odporná fretko!!! ,,
,, Musím být u toho , abych věděl , že jsi to fakt udělala , takže půjdu s tebou. Jo , a ještě něco , řekl stejným způsobem jako to říkala ona , ,, neříkej mi fretko .,,
,, Myslím, že to zjistíš , tím jestli na obědě zemřu nebo ne , co ty na to? ,,
,, Jo , to je jasný , ale stejnak si to nechci nechat ujít . ,,
Když došli do Velké síně , Hermiona si uvědomila , že nemůže Snaepa pozvat , když jsou okolo učitelé a studenti , tak Malfoyovi navrhla to , že mu to nabídne u něj v kabinetu až bude odcházet. On souhlasil , takže žádné rozepře neměli.
Ronovi a Harrymu všechno o jejich slibu řekla . Jejich reakce ji celkem zaskočila , protože Harry se začal smát , bůh ví proč a Ronovi zrudly uši . Nevěděla jak se má zachovat a tak si vzala jídlo a očima sledovala toho umaštěnýho netopýra , kterýho měla naneštěstí už za chvíli pozvat na schůzku. Snape se už zvedal a ona našla očima Malfoye , který už stál a pusu měl od ucha k uchu otevřenou. Společně se vydali ke Snaepovýmu kabinetu. Herm bušilo srdce jako splašené , protože vůbec nevěděla , co jí na to Snape řekne , ale udělat to musela , jinak by byla každou hodinou mrtvá.
Zaklepala na dveře a kopancem umlčela smějícího se Malfoye , jinak by ho prozradila. Když vcházela na Snaepovo dále , naschvál nechala dveře pootevřené. Vůbec nevěděla , jak to zformuluje , ale hlavně ať to má rychle za sebou.
,, Co chcete? ,, , řekl hodně nepříjemným hlasem.
,, No.. víte- ch- chtěla bych vám říct nebo -n-nebo se spíš zeptat - jestli ....- jestli - no - prostě -eh-,,
,, No tak to vyklopte Grangerová , nemám na vás celý den . ,,
Hermiona se nadechla , že to ze sebe vychrlí ,aby to měla co nejlíp a nejrychleji za sebou.
,, Šel by jste se mnou někam? Myslím tím schůzku nebo tak . Třeba .. em- ke třem košťatům ? ,,
Snape se na ni dlouze zadíval , jako by ji projížděl rentgenem a prokoukl její plán s Malfoyem. Zkřivil ústa do zvláštního úšklebku a naschvál řekl:
,, No , ale ano. Jistě . ,, , vše co říkal bylo ale pořád ledové a nepřístupné. Hermiona nejprve nechápavě otevřela ústa a pak zjistila , že to vlastně řekl naschvál . Nemohla se z toho vykroutit . Byla v pasti. Malfoy to zřejmě neudržel a začal se smát na celé kolo. Měl úplný záchvat smíchu a pravděpodobně to nešlo zastavit.Mia byla naprosto stracená a nevěděla co má na to říct. Snape ale nejspíš ano.
,, Takže slečno Grangerová , co třeba tady u mě v kabinetu v osm hodin? Berte to jako školní trest. ,, dodal ,když se začala tvářit šokovaně.
,, A-ano pane.,,
Když už stála ve dveřích , připravená na to , aby dala pěstí Malfoyovi Snape ještě řekl:¨
,, A vemte s sebou taky pana Malfoye.,,
,, Jistě. Nashledanou.,,

Když Malfoy zjistil ,že tam má jít s ní , smích ho přešel a zbytek cesty do komnaty nejvyšší potřeby mlčel. V komnatě dodělávaly své lektvary na večer a před večeří každý dal tomu druhému lahvičku s jeho lektvarem.
,, Můžu se tě na něco zeptat , Malfoyi ? ,,
,, Ne. ,,
Ona ale na jeho ne nereagovala a ptala se :
,, Komu dáš můj lektvar?,,
,, Ještě nevím.,,
,, Hm.,,
,, A ty můj? ,,
,, Vím , ale neřeknu .,,
,,Hm.,,

Ve Velké síni se rozdělili. Na večeři ještě moc lidí nebylo , takže to mohli udělat nepozorovaně . Hermiona ale pořád nevěděla , komu má lektvar dát . Jedno bylo jisté. Dá ho nějakému klukovi . První ji napadl Harry , ale pak si řekla , že je to její kamarád , on by jí to taky neudělal. I když .. možná jo , ale nejednalo by se určitě o Malfoye. Mohla by ho dát třeba Ronovi , ale když už se mu normálně podařilo komunikovat s Levandulí , tak by si to teď všechno pokazil a Mia by mu zase musela pomáhat. To ne. Možná Nevillovi by to mohla dát. Ten žádnou holku nemá . Jo , dá to Nevillovi. Přešla tam , kde obvykle sedí a nalila tam z Malfoyovi lahvičky lektvar , potom to ještě zředila trochou dýňové šťávy , aby to nebylo nijak moc cítit. V lahvičce jí ještě trošku zbylo a tak se rozhodla to přilít do skleničky ještě někomu jinému. Nalila to Paravati , ať je sranda . Pak už se raději posadila na své oblíbené místo a počkala na Rona a Harryho , kteří se jak jinak bavili o famfrpálu. Když ale uviděli Hermionu vyptávali se jí jak to dopadlo se Snaepem.

,, No a tak mám školní trest.,, , dokončila svoje vyprávění .
,, S tím neporušitelným slibem je to stejnak nějaký divný . ,, , řekl Ron.
,, Proč? ,, , zeptali se Harry i Hermiona naráz .
,, No , jednou mě s ním chtěli zasvětit Fred a George , ale taťka na to přišel . To bylo poprvé , co jsem ho vyděl takhle vyvádět , víte? No a navíc k tomu musejí být tři. Ten třetí jako svědek nebo co. Prostě si myslím, že Malfoy si to s tím jen vymyslel. ,,
,, Ten hajzl. A já sem se tak bála , jestli nezastihnu Snaepa , že budu ...,,
,, Mrtvá . ,, dořekl to Harry .
,, jo. ,,
Naproti o pár míst dál , viděla Nevilla , který se právě napil. Vypil to celé. Chvíli nejevil žádný rozdíl , ale potom mu v očích byl vidět zasněný výraz. Otočil se a vyhledal Malfoye . Ten k němu seděl zády , tak Neville nestrácel čas a vyšel ke Zmijozelskému stolu. Parvati na to byla podobně akorát už si vykračovala před Nevillem. Někdo zaklepal Hermioně na rameno a ona už věděla , že to je Malfoyova obět . Harry s Ronem přes ní koukali dost vyjeveně , takže si domyslela , že to bude nějaký zjev. Když se ale otočila spatřila Parkinsonovou. On na ni udělal ten samý podraz , jako ona na něj . Blbec!
,, Přeješ si něco? ,, otázala se jí.
,, Víš , chci ti něco už dávno říct , Hermiono. ,,
,, Co ? ,, , nenechávala na sobě znát jako je nervózní , protože čekala , co jí chce říct.
,, Strašně moc tě miluju . ,, , řekla tak nahlas , že už na ně koukala polovina Bradavic. Ta druhá se dívala směr zmijozelský stůl a poslouchala Nevillovu a Parvatinu hádku o Draca Malfoye.
,, Sakra Patilová , to je můj kluk ne tvůj! ,,
,, Co si o sobě myslíš Longbottome , že dá přednost tobě přede mnou? To si nějak moc věříš. ,, , křičela na Nevilla.
Většina nevěděla kam se má koukat. Jestli na Pansy , která někde vykouzlila puget růží a vnucovala to Hermioně nebo na Nevilla a Parvati , kteří si za každou cenu chtěli získat Malfoyovu pozornost.
Ten však nijak zvlášť nejevil zájem. Když to spatřili učitelé , určitě si všimli něčeho neobvyklého. Brumbál se pousmíval a koukal se z Draca na Hermionu . Vstal a vyžádal si ticho.
,, Milí žáci , chtěl bych vám jen říct , že se blíží odjezd našich dvou nejlepších studentů a tudíš , bych si dovolil udělat v pátek menší změnu. Budete mít všichni volno , aby jste si mohli jít nakoupit společenské šaty a hábity . Ptáte se proč? Protože v pátek večer než se přemístí přenášedlem se bude konat rozlučkový ples. Až vás tam dopravím , budete tam mít zároveň uvítací ples , kde se seznámíte s vašimi spoluúčastníky kurzu. Takže , pozítří doufám ,že budete o půl osmé připraveni.,,¨
Ve Velké síni byl najedenou šum , jak všichni chtěli probrat , co si vezmou na sebe .
,, Á málem bych zapomněl . Všichni chlapci si seženou partnerku , ano? Teď ještě budu mluvit ke slečně Grangerové a panu Malfoyovi . Vy dva půjdete jako pár a budete spolu zahajovat ples tak , že jako první budete tančit. Ach , ano už se na to těším. Doufám , že si to užijete. Přeji pěkný zbytek večera . ,, , dořekl a posadil se.

Hermiona už odcházela ze síně , když ji opět zastavil Malfoy.
,, Co chceš ? ,,
,, Jakou barvu šatů budeš mít Grangerová? ,,
,, A to jako proč? ,,
,, Abych se k tobě hodil . ,,
Herm vyprskla smíchy . On se k ní chce hodit. Nehodil by se k ní , ani za nic. Oni dva by se k sobě mohli hodit jedině jako kočka k myši.
,, Malfoyi . Vem si normální černý společenský hábit. Nemusíme se k sobě hodit hm ? ,, , řekla a jemně ho pleskla po tváři.
Zatvářil se zaraženě , ale nic na to neřekl. Vydal se na druhou stranu hradu , kde byl Zmijozel.
Dlouho neponocovala , protože byla unavená z dnešního dne. Na pátek dopoledne se s Ginny domluvila , že spolu půjdou vybrat nějaké šaty a doplňky . Zítra bude balit .Celkem se tam i těšila .
Moře, nové poznání o lektvarech , trošku odpočinku .
Usnula teprve okolo desáte s tím , že jí to Malfoy ráno určitě vrátí. Kupodivu jí to bylo jedno. Že by si ho nakonec opravdu trochu oblíbila?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máš rád/a pár DM/HG

JO! Miluju Ho! 91.1% (72)
Nevadí mi. 6.3% (5)
Ne. Fuj . 2.5% (2)

Komentáře

1 mischulka mischulka | Web | 16. února 2009 v 22:59 | Reagovat

moc pěkný...docela jsem se nasmála....:))

2 NiCoOlk@ NiCoOlk@ | Web | 17. února 2009 v 10:38 | Reagovat

děkuju :))

3 chantal chantal | Web | 17. února 2009 v 16:42 | Reagovat

Naprosto skvělé!! Už se nemůžu dočkat další kapitoly ... už aby to bylo :)

Chantal

4 NiCoOlk@ NiCoOlk@ | Web | 17. února 2009 v 20:19 | Reagovat

Děkuju :) Další kapitolku.. mno nwm nwm .. neni vubec cas. :) ale snad bude driv nez tahle :) snad..

5 Renča Renča | Web | 18. února 2009 v 23:14 | Reagovat

super!!!skvělé!!!

6 NiCoOlk@ NiCoOlk@ | Web | 19. února 2009 v 10:02 | Reagovat

díky :)

7 T€rU$hK@ T€rU$hK@ | Web | 19. února 2009 v 21:35 | Reagovat

Heeej upa wytlemy....fakt upa guuut...Mrtě moc se ti to powedlo... xDD

8 NiCoOlk@ NiCoOlk@ | Web | 20. února 2009 v 8:49 | Reagovat

Díky moc :)

9 Míša Míša | 21. března 2009 v 23:23 | Reagovat

fakt upe skvělý;)))

10 polly polly | 27. března 2009 v 12:25 | Reagovat

Úžasný skvělý.Čekám další.

11 NiCoOlk@ NiCoOlk@ | Web | 28. března 2009 v 20:38 | Reagovat

Vím , že jse limit splnili a myslím , že zítra to tady budete mít.. snad.. doufám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
chch