Všude dobře doma nejlíp

27. listopadu 2008 v 10:02 | Nicolettka |  Jednorázovky
Nevím jestli se tomu dá říkat jednorázovka.. prostě se mi to zalíbilo a napadlo mě to když jsem si s májou psala o strýčkovi.. takže májo vyři´d strejdovi že kvuli němu asi budu velkou spisovatelkou :D Jednorázovku najdete v pokračování článku :)


Strýčku Vernone , jelikož jsem dosáhl plnoletosti , stěhuji se od vás ke svému kamarádovi Ronovi .. navždy.!!! Harry.
Harry položil krátký dopis na stůl a vydal se před dům aby se přemístil.

¨Harry , drahoušku . To je skvělé že jsi tady. Měli jsme o tebe strach.¨, přivítala ho paní Weasleyová a uvedla ho do pokoje Rona teď už i Harryho.O týden později:¨Je to tady skvělý Rone.¨


¨Jo, není to tady špatný. Zítra má přijet moje sestřenka ještě s tetou. To bude zase teror. Sestřence je třináct a puberta s ní hází o zem. Zkoušela to dokonce i na mě!¨


To nebude tak strašný , řekl si Harry.


O měsíc později:


¨Rone , kdy Ennie odjede?¨


¨Teta říkala , že prý za týden.¨


O týden později:


¨Harry!Jen.. rozhodla jsem se s tetou zůstat do konce roku a tak..jsem si říkala..¨, Enn nedopověděla co chtěla , ale místo toho mu zajela rukou pod tričko a…


To už na Harryho bylo moc!
Vyskočil jako by ho něco štíplo do zadku a upaloval do pokoje zabalit si.Slovně když to na něj zkoušela , bylo to v pohodě , ale takhle..upřímně bude rád když se odsud dostane zdravý a živý.. tetička si ho prý spletla s trpaslíkem a na zahradě o něj přetáhla hůl. Ne tady nebude už ani minutu. Nebo.. Ennie dělala oběd , aby mohla paní weasleyová na nákup. Samozřejmě to nedopadlo dobře. Harry se až po týdnu dostal z toho lektvaru lásky a ani nechtěl vědět co tam s ní prováděl.


V Zobí ulici Kvikálkov:


Zvonil jako na poplach až mu otevřela teta Petunie.


¨Co ty..¨, zbytek nedořekla , protože se na ni vrhnul a držel ji v pevném objetí.


¨Petunie kdo je to? Co ty-¨, strýc to ale také nedořekl. Harry se na něj vrhl ještě útočněji než na tetu a objímal ho jako milovanou osobu.


¨Tati ?? Kdo je tam??¨, Dudley se zarazil..


¨Dudley!! Jak rád tě vidím!!¨, Harry se na něj opět vrhl a dal mu pusu na jednu tvář pak i na druhou a nakonec ho políbil i na nos.


Všichni tři Dursleyovi se na něj koukali jako na blázna. Harry s pohvizdováním vyšel schody a zavřel se v pokoji, kde si začal vybalovat.

Jo, všude dobře doma nejlíp :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paní archivová paní archivová | Web | 4. prosince 2010 v 10:37 | Reagovat

pěkná oddechovka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
chch