5.kapitola

26. listopadu 2008 v 19:46 | Nicolettka |  Pro tebe se změním
No, jelikož dělám ty povídky hlavně pro sebe , ale i pro vás tak jsem si řekla , že bych za to chtěla taky nějakou odměnu.. Nemyslím tím peníze ani nic takový , ale myslím tím komentáře.

Takže napíšu vám 6. kapitolku až tu bude 10 komentu.. zamozřejmě každý sólo, neberu to že nějakej člověk mi tu napíše 10 komentu a hotov.. Já vím jsem zlá :D Takža kamarádi.. šiřtě moje stránky dál :)...

Pa vaše vyděračská Nicolett a užijtě si povídku :)
Před komnatou už na ni čekal Malfoy……………


Čau , pozdravila ho a oba jako na povel začali přecházet podél kamenné zdi.

Potřebuju místo , kde by jsem se mohla s Malfoyem učit lektvary na kurz…

Tuto větu si v hlavě opakovala třikrát a když otevřela oči uviděla před sebou krásné , ornamenty zdobené dveře..

¨To jsou runy¨, řekla , když se na dveře podívala pozorněji.

¨Čeho si ty nevšimneš, Grangerová.¨

¨Aspoň tady nezírám stylu svorejš smíšenej s tlustočervem , jako tady někdo!¨

¨Kdo?¨, dělal ze sebe Malfoy blbýho a ještě se podíval kolem sebe jako kdyby tam někoho čekal.

¨Ty! ¨

¨Heleďme se Grangerová má nějakej ostrej jazýček !!!¨

¨No , tak si zvykej Malfoy.¨, prskla na něj a vešla do komnaty , kde bylo vše tak , jak si představovala. Místnost ozařoval krb a dvě obrovská okna, která místnosti dodávala světlo. Uprostřed , byl velký stůl a na něm jeden kotlík. Vedle byl potom menší stoleček a na něm všechny možné přísady.. některé z nich Hermiona mohla vidět jen u Snaepa , když mu v druhém ročníku ukradla v jeho soukromích zásobách některé ingredience do mnoholičného lektvaru…

Napravo byla menší knihovnička , kde byly nejspíš knihy obsahem plné lektvarů.

¨Páni, vydechla Herm , je to tu moc pěkný nemyslíš?¨

¨Jo , Grangerová , pro tebe perfektní .¨

¨Hele nech si toho zase, udělej mi tu radost prosím.¨

¨Grangerová ty .. ty jsi mě vyděsila.. opravdu jsi řekla slovo prosím?? Ne to ne ,, vůbec se mi tomu nechce věřit!!Nestalo se ti něco přes prázdniny?? Úraz hlavy nebo něco jinýho..Už mě dost překvapilo , že jsi mi řekla ahoj a teď jseš na mě.. no jak by se to dalo formulovat.. taková milá ..¨

¨Takže za prvé Malfoyi, snažím se jen abychom spolu aspoň trochu vycházeli a nezabili se přitom .. a za druhé, ty máš co říkat o tom co se událo u kočárů , řekla a když viděla , že Malfoy trochu ztuhnul s radostí pokračovala, úplně jsi zezelenal , ale to je u tebe samozřejmě normální, jenomže potom jsi zrůžověl a nakonec jsi nahodil úplně rudou barvu , takže mi tady neříkej , že se mi něco stalo , protože ty jsi na tom evidentně mnohem hůř !!!¨, řekla vítězoslavně.

Malfoy zamumlal něco v tom smyslu ¨Bylo mi teplo¨.

¨Tak teplo . nenechala ho pořád ještě , pokud já vím , bylo asi deset stupňů a tobě bylo teplo?¨, provokovala dál.

¨Grangerová , co třeba změnit téma?¨

¨Asi by jsme měli začít něco dělat , to je fakt , ale proč měnit takové hezké téma??¨

¨Grangerová nech toho nebo…¨

¨Vyhrožuješ mi Malfoyi?¨

¨Jo , dalo by se to tak říct¨, řekl a začal se k ní pomalu přibližovat až byl od ní jen pár centimetrů.

¨M-m- Malfoyi .. co ..co to sakra děláš ?

On ale na její slova nereagoval a začal se k ní sklánět .

¨Hele Malfoyi , dej si ústup jo?¨ Snažila se o normální hlas , ale s úst jí vyšel pisklavý hlásek..proč vlastně nechce být blízko něj.. je tak sladkej , a ty jeho oči , už v nich není nenávist a pohrdání , ale něco jako nejistota a .. něco nepopsatelnýho. Přitahoval ji a to moc. Nechtěla si to přiznat , ale je to tak..

¨Sakra Malfoyi , řekni něco.¨, řekla to už jen z povinnosti .

Byl od ní už jen malinkatý kousek.. cítila jeho dech.. otřásla se.

Malfoyi , co to se mnou děláš , pomyslela si .Jejich rty se setkaly. Políbil j nejdřív jemně a potom polibek začal prohlubovat. Herm ho nejdříve nechala , ale potom se zapojila o to více vášnivěji.

Cítila jeho ruku kolem jejího pasu , druhá ji hladila po tváři. V břiše ji tancovalo nesčetně moc motýlků. Po dlouhé době byla tak strašně moc šťastná. Teď pro ni nic neexistovalo jen on a ona… na nic jiného nemyslela jen na jejich polibek.

Asi jsem se zbláznila , ale je to úžasné.. kdyby mi tohle někdo řekl před měsícem , vysmála bych se mu do obličeje.. no , vysmála bych se mu klidně i včera .Jedou rukou mu projížděla vlasy a druhou měla jaksi na jeho pozadí ( A/N: To zní blbě :D) Líbali se snad ještě věčnost , než Hermi jejich spojení přerušila.

Nevěděla jak se má zachovat a tak mu vlepila facku :D .

¨Za co?¨, ptal se dotčeně .

¨Eh.. Co-co si to dovoluješ?¨, řekla , aniž by to chtěla říct.

¨Já? No , jestli si dobře pamatuju ještě před minutou se ti to líbilo , Grangerová a neříkej , že ne!¨

¨Kdo říká že se mi to líbilo?¨

¨Takže nelíbilo?¨

¨Eh.. nezměníme téma?¨

¨Radši jo.¨

¨Tak pojď , půjdem dělat ty lektvary.¨, ujala se práce Herm.Práce jim šla od ruky. Herm se snažila nevnímat jeho letmé dotyky , které nebyly určitě omylem.. pokaždé se ale zatřásla.. Malfoyi, co to se mnou děláš , zabědovala v duchu. Když měli jeden velice složitý lektvar zapomnění hotový byly už dvě hodiny odpoledne .¨Asi bysme měli jít na oběd¨ , řekla Hermiona.

¨Jo.. no běž beze mě , já se tady ještě kouknu na nějaký ty knížky . ¨, řekl .Věděla , že tu zůstává jen proto , aby je nikdo neviděl společně, ale přešla to bez poznámek .


¨Tak já jdu .. zatím. ¨, rozloučila se a zmizela za dveřmi.

Cestou do Velké síně potkala Harryho a Rona a tak se k nim připojila. Jak očekávala, ptali se ji , proč nebyla na vyučování a co dělala taky samozřejmě s kým.

To mám před sebou zase dlouhé vyprávění , pomyslela si a její myšlenky spadly na polibek s Dracem.. S Dracem .. Draco ?? Od kdy?? Mě už ten Malfoy opravdu leze na mozek. Měla bych si najít kluka.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
chch